Rowerem do pracy

Towarzystwo Rowerowe STRADA zorganizowało w październiku konkurs promujący dojeżdżanie do pracy rowerem. Udział w losowaniu mogły wziąć osoby zatrudnione w Grupie Enea, pracujące na terenie Dyrekcji Oddziału i Rejonu Dystrybucji Szczecin. Każdemu, kto zdecydował się przyjechać do pracy na dwóch kołach, pracownicy ochrony wydawali kupony dające szansę na wygranie gadżetów Enea Operator i PZU.

W konkursie wzięło udział 17 osób, które w sumie niemal 200 razy przyjechały rowerem do pracy. To oznacza 17 zdrowszych pracowników, 17 samochodów mniej na ulicach i na parkingu przed firmą. Rekordzista przyjeżdżał rowerem codziennie. Nie zniechęciło go nawet kilka deszczowych dni października.

Zwycięzcami losowania zostali:
Paweł Zdun - Wydział Eksploatacji Sieci
Roman Czechowski - Rejon Dystrybucji Szczecin - Dział Wspomagania Dystrybucji
Mieczysław Jagiełko - Rejon Dystrybucji Szczecin - Dział Wspomagania Dystrybucji
Jarosław Muskała - Rejon Dystrybucji Szczecin - Dział Wspomagania Dystrybucji
Andrzej Kotuniak - Energobud

Dodatkowo organizatorzy postanowili nagrodzić jedyne dwie panie, które także zdecydowały się na dojeżdżanie do pracy rowerem.

Gratulujemy zdobywcom nagród, ale także wszystkim, którzy zostawili samochód i wybrali rower. Wszyscy oni są zwycięzcami – codzienna porcja wysiłku na świeżym powietrzu jest ich najlepszą nagrodą.

Marek Miłoszewski

 

Biuletyn Informacyjny Enea Operator - Listopad 2012


Subskrybuj

Subskrybuje zawartość